Mezun İletişim Platformu

Hacettepe Üniversitesi
Sosyoloji Bölümü
Mezun İletişim Platformu

Mezun İletişim Platformuna Hoş Geldiniz!!!

Mezun iletişim platformu Bölümümüz ile mezunlarımız arasında ve mezunlarımızın kendi aralarında mesleki iletişim kurulması amacıyla hazırlanmıştır. 

Platform aracılığı ile, mesleki duyuruların (iş/staj duyuruları, mesleki gelişmeler vb) mezunlarımıza hızlı bir biçimde iletilmesi; Bölüm yönetimince eğitim kalitesinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gereksinilen bilgilerin mezunlarımızdan hızlı bir biçimde toplanması hedeflenmektedir.

Platform sadece Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunlarına açıktır. Platforma katılım gönüllülük esasına dayalıdır. Katılanlar, arzu ederlerse daha sonra Platformdan ayrılabilirler.

Katılım Formunun doldurulması işlemi yazılım tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir; bilgiler hiçbir şekilde başka kişi/kurumlarla paylaşılmaz. Mezunun iletişim bilgileri kapsamındaki belirttiği bilgilerin paylaşımı mezunun tercihine bağlıdır. Kayıt onayınıza ilişkin bilgi mesajı Bölüm Başkanlığınca tanımladığınız e-posta adresine iletilecektir.

Kayıt işlemi onaylanan mezun, platforma dahil diğer meslektaşlarının çalıştığı kurum, görevi/unvanı ve iş yeri adresi bilgilerine erişebilecektir. Diğer iletişim bilgilerinin paylaşımı mezunun kayıt formunda belirttiği tercihine bağlıdır.

Kaydı onaylanmış mezunumuz iletişim bilgilerini (iş adresi, yaşadığı şehir vb) gerektiğinde güncelleyebilirler. Ayrıca, ilk kayıt sırasında oluşturulan erişim şifresini gerektiğinde değiştirebilirler.

Mezun İletişim Platformuna katkılarınız için teşekkür ederiz.

Bölüm Başkanlığı

Platforma katılım formunu doldurmak için DEVAM tuşuna basınız.